Członek Zarządu okręgu rzeszowskiego Krzysiek Jasiński, na portalu Przestrzeń Otwarta napisał o problemie z jakim borykają się mieszkańcy jednej z kamienic w Rzeszowie. Notorycznie są zatruwani tlenkiem węgla. W piątek wieczorem przy ul. PCK, młoda dziewczyna podtruła się czadem podczas kąpieli. Na całe szczęście udało się ją uratować. Wcześniej ofiarami czadu padało mnóstwo osób.

Odkładanie przebudowy i gruntownego remontu kamienicy przy ul. PCK w Rzeszowie to dramat dla mieszkańców. Są pozbawieni bezpieczeństwa i godnych warunków życia. Wszystko to z powodu nieudolnej polityki mieszkaniowej miasta i wieloletnich zaniedbań.

Niepotrzebne, ale efektowne inwestycje są ważniejsze dla władz Rzeszowa od zdrowia, życia i zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych mieszkańców? Ludzie nie zgadzają się na taką politykę w Rzeszowie. Czas na zmianę priorytetów! Ludzie są ważniejsi niż pieniądze!

Czy ktoś musi zginąć, żeby prezydent Ferenc zmienił priorytety? – Krzysztof Jasiński – Przestrzeń Otwarta

Często słyszy się, że miasta nie stać na więcej mieszkań socjalnych i komunalnych oraz niezbędne remonty. Jednocześnie wydaje się z budżetu miasta pieniądze na budowę pomników, niepotrzebnych zabawek, oświetlenie drzewek. To niedopuszczalne! W piątek wieczorem w Rzeszowie przy …

Źródło
Opublikowano: 2018-02-12 20:05:04