Mobilizacja w obronie praw kobiet! Mobilizacja przeciw fanatykom i sadystom! W ten piątek!

Polska już dziś ma zbyt restrykcyjną ustawę antyaborcyjną. Musimy ją złagodzić – i umożliwić legalne przerywanie ciąży w bezpiecznych warunkach na żądanie kobiety do 12 tygodnia.

Tymczasem znów musimy znowu walczyć o to, by nie odebrano nam tych resztek praw, które jeszcze mamy. Dlatego bierzemy udział w Czarny Piątek // Strajk Kobiet = Strajk Wszystkich, organizowanym przez Ogólnopolski Strajk Kobiet. Walczymy wszystkie i wszyscy – solidarnie w obronie naszych praw! #CzarnyPiątek #CzarnyProtest

Jeśli chcesz dołączyć do protestu w Warszawie, jutro o 7:00 odjeżdża bus spod hali na Podpromiu. Wcześniej zadzwoń na numer 697 418 786, by upewnić się, że są jeszcze miejsca.

Jeśli nie możesz jechać, przyjdź jutro o 18:00 na rzeszowski Rynek i dołącz do Czarny Piątek // Strajk Kobiet – Rzeszów, aby głośno zaprotestować przeciwko barbarzyńskiej ustawie, którą usiłują przeforsować ludzie nienawidzący kobiet!

[Opis dla niewidomych i niedowidzących: W tle ledwo widoczne zdjęcie ze Strajku Kobiet, przedstawiające tłum osób. Napis na grafice: "Zakaz aborcji = nakaz cierpienia". Niżej: "Powiedz NIE sadystom!". Poniżej informacja o miejscu rzeszowskiej demonstracji: "Piątek 18:00, rzeszowski Rynek" oraz hashtag "#CzarnyPiątek"]CzarnyPiątek,CzarnyProtest

Źródło
Opublikowano: 2018-03-22 17:51:24