Zgłaszamy drastyczne, antyaborcyjne zdjęcia na policję. Jeżeli widzicie podobne obrazy w swojej okolicy, wejdźcie na stronę http://zdalaodszpitala.pl, pobierzcie wzór zgłoszenia i zanieście na najbliższy komisariat. Udostępniajcie to video, niech inni zobaczą, jak skutecznie walczyć z makabrycznymi billboardami!

Zdjęcia rozczłonkowanych płodów pojawiły się na ulicach Wrocławia, na rogu Wiśniowej i Ślężnej, a także na rogu Borowskiej i Armii Krajowej. Złożyliśmy na policję zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia.

W przestrzeni publicznej nie ma miejsca dla takich obrazów. To makabryczne, krwawe plakaty, które przekazują nieprawdziwą i nieaktualną wiedzę o aborcji. W dodatku znajdują się blisko szpitala, w którym pomocy szukają kobiety w ciąży zagrożonej, po poronieniu czy te, które mają prawo do legalnej, bezpiecznej aborcji. Pokazywanie takich obrazów to zwykła przemoc.

Udało się już skutecznie zwalczyć drastyczne transparenty w Opolu. W ubiegłym tygodniu Opolski Sąd Rejonowy wydał wyrok w sprawie makabrycznego baneru i ukarał działaczy antyaborcyjnych grzywną. Sześcioro działaczy fundacji Pro-Prawo do życia zapłaci łącznie 12 tys. zł kary oraz koszty postępowania sądowego.

Uda się i teraz we Wrocławiu. Uwolnimy nasze ulice od makabrycznych obrazów! Szantaż z dala od szpitala


Źródło
Opublikowano: 2018-07-30 14:47:19