Zero tolerancji dla współpracy samorządu ze skrajną prawicą

„W samorządzie kierowanym przez Razem nie będzie współpracy ze skrajną prawicą. Antydemokratyczne organizacje, takie jak ONR, występują przeciwko konstytucji, wolności, tolerancji i równości. Czas najwyższy przestać zapraszać skrajną prawicę na uroczystości publiczne. Nie ma naszej zgody na legitymizowanie postaw antydemokratycznych.”

Robert Koliński, aktywista miejski z Elbląga, działacz antyfaszystowski, jest naszym kandydatem do Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Rozpoczyna listę wyborczą okręgu nr 3 (miasto Elbląg, powiat elbląski, braniewski, lidzbarski, bartoszycki). W weekend współorganizował protest przeciwko udostępnianiu pomieszczeń należących do elbląskiego urzędu na spotkania skrajnie prawicowego Obozu Narodowo-Radykalnego.

Idziemy po Sejmik

Robert Koliński w ubiegłym tygodniu wziął udział w debacie kandydatek/kandydatów na radne/radnych Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Radio Olsztyn. Program dotyczył wydatkowania przez województwo środków z Unii Europejskiej – szczególnie w zachodniej części województwa. O spojrzeniu Razem oraz planach na przyszłość możecie usłyszeć w audycji, do której link znajdziecie w komentarzu.

O 17:00 zapraszamy do słuchania kolejnej debaty z jego udziałem. Podczas audycji zaprezentuje pomysły na transport publiczny w województwie.

🚌 Koniec z tłokiem w pociągach i autobusach!
🚐 Autobus do każdej wsi sołeckiej!
📋 Rozkład pisany z mieszkańcami!
🎫 Jeden bilet na wszystkie środki transportu!
🚆 Rozszerzenie połączeń kolejowych!

Polskie Radio Olsztyn – częstotliwości: Olsztyn 103,2 MHz; Elbląg 103,4 MHz; Giżycko 99,6 MHz.

Polska – wygodny i bezpieczny dom dla wszystkich! Bez współpracy z antydemokratyczną prawicą!


Źródło
Opublikowano: 2018-09-25 10:00:00