❗️Mieszkanie+ to klapa! Rządowe zapowiedzi wybudowania 100 tys. mieszkań do końca 2019 roku można włożyć między bajki. Dotychczas wybudowano zaledwie 480 mieszkań!

❗️Szacuje się, że obecnie na rynku brakuje blisko półtora miliona mieszkań! To mieszkania, których nie ma m.in. dla młodych ludzi, którzy nie mogą się usamodzielnić i muszą wciąż mieszkać z rodzicami.

❗️Potrzebujemy prawdziwego programu budowy mieszkań, inwestycji w budownictwo społeczne oraz wsparcia dla osób bezdomnych i eksmitowanych. W komentarzu odnośnik do naszego pomysłu na rozwiązanie kryzysu mieszkaniowego.

[Opis dla osób niewidomych i niedowidzących: Grafika podzielona jest na 3 poziome części. W pierwszej jest zdjęcie dumnego Jarosława Kaczyńskiego na tle rzutu mieszkania, obok zdjęcia jest tekst: "Jak miało być: 100 tys. mieszkań do końca 2019". W drugiej jest zdjęcie uśmiechniętego, zdziwionego Jarosława Kaczyńskiego na tle pustej amerykańskiej szosy z charakterystycznym biegaczem (rośliną). Obok jest napis: "Jak jest: 480 mieszkań w 2018". Na trzeciej części jest napis: "Jak powinno być: Tanie, dostępne mieszkanie dla każdego". W tle jest zdjęcie z konwencji Partii Razem".]


Źródło
Opublikowano: 2018-11-30 16:17:40