Adam Andruszkiewicz, złote dziecko Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego, dostało ciepłą posadkę w Ministerstwie Cyfryzacji. Jesteśmy ciekawi – jak przyjęliście tę informację?

Niestety. Nas taki ruch PiS-u nie zaskakuje.

W 2017 posadę dyrektora jednego z działów w Narodowym Banku Polski otrzymał działający w Młodzieży Wszechpolskiej Piotr Głowacki. W tym samym roku Filip Łukaszewski, działacz ONR otrzymał posadę w internetowym portalu Polskiego Radia.

W 2006 roku wiceprezesem TVP został Piotr Farfał, były neonazista.

Posłów i radnych Prawa i Sprawiedliwości można spotkać na wspólnych ze skrajną prawicą marszach i protestach. Zdarza się, że nacjonaliści zasilają listy wyborcze PiS-u.

A co jeśli kolega ze skrajnej prawicy wpadnie w tarapaty? Włos z głowy mu nie spadnie. Może liczyć na opiekę lub pobłażanie ze strony kontrolowanej przez PiS policji i prokuratury. Zastępca ministra Ziobry kazał wycofać akt oskarżenia przeciwko Jackowi Międlarowi za publiczne nawoływanie do nienawiści.

Race i nawoływanie do przemocy na demonstracji narodowców? Nie ma problemu. Zamiecie się pod dywan. Zdolny prokurator upewni się, że oględziny nagrań nie wykażą, że wznoszono hasło (wie coś o tym prokurator Czeszkiewicz), a swastyka może stać się niespodziewanie symbolem szczęścia (zapytajcie o to prokuratora Stelmaszuka).

Razem możemy to zmienić. Koniec z przymykaniem oka na “swastyki jako symbole szczęścia”! Odsunięcie brunatnego sojuszu od władzy i Polska dla wszystkich są możliwe.

Dołącz do nas http://partiarazem.pl/dolacz/

[Opis dla osób niewidomych i niedowidzących: Po przekątnej obrazka ciągnie się łańcuch. Ogniwa są oznaczane logami i kolorami ugrupowań, kolejno od lewego dolnego rogu: Kukiz’15, Ruch Narodowy, Prawo i Sprawiedliwość, Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny. W Lewym górnym rogu hasło „Ciągnie swój”. W prawym dolnym rogu hasło: „Do swego”.]


Źródło
Opublikowano: 2019-01-04 18:01:00