Wy też ciągle trafiacie na łamiące serce ogłoszenia ludzi błagających o pomoc w uratowaniu życia bliskiej osoby? Tak nie musi być. Możemy sprawić, by państwo służyło nam wszystkim, a nie polityczno-biznesowej elicie. Możemy sprawić, by tak tragiczne apele nie były już nigdy konieczne.

Potrzebujemy sprawnie działającej, dobrze dofinansowanej ochrony zdrowia. Potrzebujemy specjalistów, pielęgniarek, sprzętu, tanich leków, nowoczesnych zabiegów i szybkiego dostępu do lekarzy.

Jeśli ktoś Ci mówi, że da się dofinansować ochronę zdrowia bez sprawiedliwego systemu podatkowego, w którym bogaci dokładają się do budżetu w większym stopniu to oszukuje Cię.

My sami tego nie zmienimy. Ale możemy tego dokonać RAZEM. Ty i ja, Twój sąsiad, koleżanka z pracy, znajomi. Nie oglądajmy się na polityków, którzy od dekad nas zawodzą. Razem damy radę.

[Opis dla osób niewidomych i niedowidzących: Grafika przedstawia pokój szpitalny. Na szpitalnym łóżku leży kobieta. Obok niej znajdują się dwa białe kształty obrysowane przerywaną linią. Jeden to kształt pielęgniarki z napisem „Tu będzie brakująca pielęgniarka”. Drugi to kształt szpitalnego urządzenia z napisem „Tu będzie potrzebny sprzęt”. Poniżej napis dużą czcionką: „Razem damy radę naprawić ochronę zdrowia”.]


Źródło
Opublikowano: 2019-02-20 11:57:12