Dzieci Jana Kulczyka, które „odziedziczyły miliardy ciężką pracą” są w Polsce bez grosza przy duszy. Tak wynika z informacji komornika, który próbował ściągnąć należność za przegrany przez Kulczyków proces. Dominika Kulczyk na polskim koncie ma zero złotych.

Ci biedni ludzie, poza willą w Alpach wytapetowaną futrem z norek i 24-karatowym złotem, prywatnym teatrem, podziemnym jeziorem nie mają praktycznie nic.

Dlaczego Ty narzekasz, że nie masz na leki? Dlaczego narzekasz, że nie możesz posłać dziecka do żłobka i urząd odprawił Cię z kwitkiem tłumacząc się brakiem miejsc? Dlaczego narzekasz, że wjechałaś w dziurę w drodze? Nie poprzewracało Cię w głowie od tego dobrobytu?

Milionerzy powinni płacić sprawiedliwe, wyższe podatki. Nie uciekać do rajów podatkowych. Milionerzy w Polsce stanowią zaledwie… 0,06 proc. społeczeństwa. To przez niesprawiedliwe podatki Ty musisz oddawać część swoich dochodów i to bije Cię po kieszeni. Milionerzy nawet tego nie zauważą. Nie kupią sobie ósmego jachtu.

No chyba, że jesteś rodzeństwem Kulczyk. Oni naprawdę nie mają pieniędzy.

[Opis dla osób niewidomych i niedowidzących: Grafika w ciemno-granatowych barwach przedstawia regał w aptece. Część regału jest wycięte i jest biała plama z napisem „Tu powinny być bezpłatne leki”. Poniżej „Ale Kulczykowie płacą za niskie podatki”.]


Źródło
Opublikowano: 2019-02-21 12:25:08