„Korporacje nie będą walczyć z globalnym ociepleniem. Będą tylko próbowały zbić na tym jeszcze większy majątek. Walczyć z groźnymi zmianami klimatycznymi będą tylko mądre, lewicowe rządy. My chcemy zmienić system, opodatkować trucicieli, przeprowadzić zieloną transformację energetyczną. Za transformację nie mogą zapłacić ci co mają i zarabiają mało. Powinny zapłacić za nią firmy i osoby, które bogaciły się i bogacą niszcząc planetę.

Do upadku cywilizacji doprowadzą chciwość korporacji i bezczynność rządów. Oni nie zaproszą nas do swoich klimatyzowanych schronów, kiedy ziemia będzie płonąć. Będą patrzeć, jak umieramy z głodu.

Lewica ma odwagę wprowadzić zmiany. Dzięki waszym głosom wspólnie ocalimy planetę. Dla nas, naszych dzieci i wnuków”.

Anna Górska, pomorska jedynka Lewicy Razem, lista nr 5 o zmianach klimatu, rządach ostatnich dekad i roli lewicy na manifestacji Trójmiasto Dla Ziemi.

[Opis dla niewidomych i niedowidzących: Grafika przedstawia Annę Górską, kandydatkę Lewicy Razem z okręgu pomorskiego na manifestacji. Obok jej zdjęcia jest jej cytat „Do upadku cywilizacji doprowadzą chciwość korporacji i bezczynność rządów. Oni nie zaproszą nas do swoich klimatyzowanych schronów, kiedy ziemia będzie płonąć. Będą patrzeć, jak umieramy z głodu.
Lewica ma odwagę wprowadzić zmiany. Dzięki waszym głosom wspólnie ocalimy planetę. Dla nas, naszych dzieci i wnuków”. Anna Górska, okręg pomorski, lista numer pięć. Lewica Razem]


Źródło
Opublikowano: 2019-04-29 14:38:03