Ostatnia prosta przed wyborami do Parlamentu Europejskiego! O losach Polski, Unii i świata może zadecydować to, co zrobisz w najbliższych dniach przed wyborami.

Międzynarodowe korporacje oraz rządząca klasa polityczna mają wielkie pieniądze i wierne im media. My mamy siebie! Na ostatniej prostej:

➡️ zaproś znajomych do polubienia naszych stron i profili w mediach społecznościowych. Daj im szansę na zobaczenie naszych konferencji, skoro nie dają im tej szansy media;

➡️ odezwij się do swoich najbliższych: rodziny i przyjaciół. Przekonaj ich, żeby zagłosowali zgodnie z głosem serca i zgodnie z poglądami. Głos umacniający duopol PO-PiS na dekady to głos zmarnowany. My jesteśmy potrzebną zmianą!

➡️ skontaktuj się z najbliższym okręgiem Razem: pomóż w plakatowaniu, rozdawaniu gazetek, wrzuć sąsiadowi ulotkę do skrzynki.

#LewicaNieWymięka! 26 maja zagłosujmy na Lewicę Razem – lista nr 5.

[Opis dla osób niewidomych i niedowidzących: Grafika składa się z pięciu okienek. W największym, na tle zdjęcia konwencji Lewicy Razem znajduje się napis „(hasztag) Lewica Nie Wymięka. Zagłosuj dwudziestego szóstego maja”. W mniejszym okienkach kolejno napisy „Wesprzyj nas w internecie” obok ilustracji komputera, „Plakatuj i ulotkuj z nami” obok ilustracji dłoni z ulotką na tle plakatu oraz napis „Namów do głosowania bliskich” nad ilustracją dłoni z telefonem. W ostatnim okienku znajduje się podpis „Lewica Razem”]

Źródło
Opublikowano: 2019-05-20 18:30:01