Razem Warmińsko-Mazurskie:

Robert Biedroń na Warmii i Mazurach! 🇵🇱

26.02 i 27.02 w naszym województwie gości Robert Biedroń, kandydat na Prezydenta Polski, poparty przez #Lewica: Lewica, Lewicę Razem i Wiosna Biedronia!

Dzisiaj odwiedził Nowe Miasto Lubawskie, Iławę i Olsztyn, gdzie rozmawiał z mieszkankami i mieszkańcami o programie wyborczym – wizji Polski, po objęciu prezydentury.

Na Starym Mieście w Olsztynie odbyła się konferencja prasowa, podczas, której wraz z Robertem Biedroniem przemawiały/przemawiali również lokalne przedstawicielki/lokalni przedstawiciele SLD Warmia i Mazury, Wiosna w Warmińsko-Mazurskim i Lewicy Razem Warmińsko-Mazurskie. W imieniu naszej partii, o wykluczeniu komunikacyjnym w regionie mówił Bartosz Grucela.

Robert Biedroń zagwarantuje walkę z wykluczeniem transportowym, co jest szczególnie ważne w naszym regionie, gdzie marszałek województwa likwiduje komunikację zastępczą na remontowanej linii (jak między Braniewem a Olsztynem), czy gdzie jedno z największych miast regionu – Mrągowo, mimo torów nie ma połączenia kolejowego ze stolicą. Robert Biedroń i #Lewica jest gwarantem walki o dobry transport publiczny tak jak i o mieszkalnictwo czy służbę zdrowia. Dla mieszkanek/mieszkańców Olsztyna, jak i Warmii i Mazur nie ma lepszego kandydata do poparcia jak Robert Biedroń.

Jutro o 13:00 w Mrągowie odbędzie się następne wydarzenie z udziałem Roberta Biedronia, a ostatnie o 17:00 w Ełku – Komitet Biedronia – Ełk, na które serdecznie zapraszamy!

Przed nami wybory, które mogą przynieść prawdziwą zmianę. Ta zmiana to bezpieczna, dostatnia i demokratyczna Polska. Najwyższy czas na odwagę i zdecydowanie w polityce. Na odpowiedzialność i rozsądek. Na otwartość i prawdziwą wspólnotę. Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja 2020! Zagłosuj na nich na Roberta Biedronia – kandydata Lewicy na prezydenta Polski! 🇵🇱

#Biedron2020 #KomitetyBiedronia


Lewica,Biedron2020,KomitetyBiedronia

Źródło
Opublikowano: 2020-02-26 19:05:31