Aborcyjny Dream Team:


Łatwo jest być przeciwko aborcji, gdy nie jest się w niechcianej ciąży 😉 dwie kreski na teście ciążowym potrafią naprawdę wywrócić nasze życie i … przekonania.

Możesz być przeciwna aborcji, ale niechciana ciąża może zweryfikować ten pogląd 😬 nic tak nie weryfikuje poglądów na temat jak rzeczywistość.

Prawda jest taka, że wiele z nas myśli o sobie, że nigdy nie przerwałaby ciąży, że zdecydowałaby inaczej, że jest przeciwna. Jednak w sytuacji niechcianej ciąży, życie ten pogląd weryfikuje. Aborcja przestaje być poglądem, sprawą światopoglądową, polityczną, a staje się opcją, szansą na rozwiązanie problemu. Wszystkie osoby powinny mieć równy dostęp do aborcji. Te, które są jej przeciwne, również.
dla Was!

Potrzebujesz aborcji?
☎️Aborcja Bez Granic
+48 22 29 22 597
7 dni w tygodniu, od 8.00 do 20.00

[opis grafiki: na kolorowym tle zrzut ekranu z treścią wiadomości: no tak, gdyby nie wy to płakałabym w poduszkę już chyba do końca swojego życia sama z dwójka dzieci. Nigdy nie byłam za aborcją jednak wszystko się zmienia gdy człowiek sam znajduje się w takiej sytuacji. Jeszcze raz dziękuje za wszystko, pozdrawiam]


Źródło
Opublikowano: 2022-07-26 21:50:40