Ponieważ piątek

Bartosz Migas:


Ponieważ piątek


Źródło
Opublikowano: 2022-01-21 16:23:41

POWIEDZ COVID & AUSCHWITZ JESZCZE RAZ… Przez ostatnie lata naczytaliśmy się w

Bartosz Migas:


POWIEDZ COVID & AUSCHWITZ JESZCZE RAZ…

Przez ostatnie lata naczytaliśmy się wszystkich antyszczepionkowych bzdur, dyrdymałów o czipach, autyzmach, spisku Gatesa z Sorosem i co tam jeszcze się napłodziło pomiędzy uszami podtrzymującymi foliowe czapeczki – przerobiłem już chyba wszystkie emocjonalne etapy reakcji na te farmazony i teraz je albo ingoruję, albo obśmiewam co bardziej odjechane. Co do zasady jednak nie chce mi się klawiatury szczempić, bo zaprawdę nie ma z kim i o co.

Nie mogę jednak się pogodzić z coraz popularniejszą manierą porównywania obostrzeń sanitarnych do segregacji rasowej i machiny masowej eksterminacji jaką stosowano wobec Żydów (i nie tylko) w czasie II WŚ. Serio, jeśli chcecie robić z milionera odbijacza piłki Spartakusa i Chrystusa w jednym, zwilżać się na myśl o bohaterskim niezałożeniu maseczki przez posła Brauna, powielać fejkowe cytaty z Orwella lub hołubić mądrości epidemiczne szurów z jutuba czy Domestosa z Bidetu znalezionego na wykopie – dobra nara, wychodzę, wyłączam, mam to gdzieś, szkoda czasu.

Ale jeżeli porównujesz nakaz noszenia maseczek czy zaledwie sugestię bycie zaszczepionym na śmiertelnego wirusa, który zabił już kilka milionów ludzi na świecie, do masowej eksterminacji grupy etnicznej i wyznaniowej, jeśli porównujesz sytuację że ktoś Cię poprosił w markecie o zasłonienie paszczy lub Cię nie wpuścił na imprezę/do lokalu bo się nie zaszczepiłeś itp. do zamykania w gettach i wywożenia w bydlęcych wagonach na śmierć w komorach gazowych, jeśli porównujesz to, że ktoś Ci napisał brzydko w internecie że jesteś cymbałem, do Holocaustu, to ogarnij wreszcie sagan, który Ci wyrósł na szyi i może przemyśl jeszcze raz na spokojnie dźwięki co Ci wylatują z paszczy oraz znaki co wystukujesz paluchami w internecie.

Serio. Ogarnij makówkę typiaro/typie, bo to jest nie tylko żenua, to jest hańba, skandal, brak szacunku do ofiar jednej z najczarniejszych kart historii naszej cywilizacji.

OGARNIJ SAGAN POWTARZAM

P.S.
W przypadku antyszczepów najwięcej mówi się o klęsce nauk biologicznych, ale ja tu dostrzegam także potężny ubytek w Rozumie i Godności Człowieka, kompletną porażkę nauk humanistycznych i społecznych, kapitulację wiedzy o społeczeństwie, lej po bombie w etyce i kompletną anihilację empatii.


Źródło
Opublikowano: 2022-01-19 17:23:35

Z uwagi na brak możliwości postowania troszku odpuściłem w czasie banicji ogląda

Bartosz Migas:Z uwagi na brak możliwości postowania troszku odpuściłem w czasie banicji oglądanie fejsbunia, dziś wróciłem i po którymś rozpędzeniu feeda paluchem trafiłem na gównoburzę.

I dobrze jest wiedzieć, że w czasie szalejącej pandemii śmiercionośnego wirusa, destabilizacji sytuacji międzynarodowej, kryzysu energetycznego, podwyżek cen energii i kosztów życia, zamieszania związanego z reformą podatkową, aferą inwigilacyjną za pomocą Pegasusa itp. są ludzie, którzy nadal angażują swój czas i emocje na sadzenie komciów, smyranie pieroga i trącanie jednookiego węża na temat showrunnerki Witchera, która najwyraźniej odebrała polskiemu fanfikowi Panżeja smak życia niczym rządy PiS sens istnienia Krystyny Jandy mrożącej bochny na czarną godzinę.

Jeżu, jak dobrze być tu znów.


Źródło
Opublikowano: 2022-01-19 01:14:43

KIEDY BAN Z FB ZDJĘTY PO TRZECH DNIACH (pewnie nikt tego nie widzi, bo mam jes

Bartosz Migas:


KIEDY BAN Z FB ZDJĘTY PO TRZECH DNIACH

(pewnie nikt tego nie widzi, bo mam jeszcze miesiąc obciętych zasięgów – Panie Cukiergóra, idź pan się kochać sam ze sobą!)Źródło
Opublikowano: 2022-01-18 12:01:31

„Kapitalizm oglądany wstecz jest o miliarderach zstępujących z kosmosu żeby rozd

Bartosz Migas:

„Kapitalizm oglądany wstecz jest o miliarderach zstępujących z kosmosu żeby rozdawać wszystkim ludziom pieniądze w czasie gdy ci naprawiają klimat i środowisko planety””Kapitalizm oglądany wstecz jest o miliarderach zstępujących z kosmosu żeby rozdawać wszystkim ludziom pieniądze w czasie gdy ci naprawiają klimat i środowisko planety”

Źródło
Opublikowano: 2022-01-12 08:36:28

TO SUPER, ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH MĘŻCZYŹNI TEŻ OPIEKUJĄ SIĘ MAŁYMI DZIEĆMI M

Bartosz Migas:


TO SUPER, ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH MĘŻCZYŹNI TEŻ OPIEKUJĄ SIĘ MAŁYMI DZIEĆMI

MĘŻCZYŹNI PO CAŁYM DNIU OPIEKI NAD MAŁYMI DZIEĆMI:Źródło
Opublikowano: 2022-01-06 19:18:56