UWAGA: Oświadczam, że nie wyrażam zgody, aby koronawirus używał mojego organizmu

Czerwonobiali:

UWAGA: Oświadczam, że nie wyrażam zgody, aby koronawirus używał mojego organizmu, ani organizmów mojej rodziny i znajomych. Naruszenie prywatności może być karane przez prawo (ucc 1-308-1 1 308-103 i status Rzymu).

Zróbcie kopiuj wklej! NIE ZAPOMNIJ OSTATECZNY TERMIN JEST DZISIAJ!!!

Źródło
Opublikowano: 2020-02-26 15:55:53

Francuska gmina zrywa partnerstwo z Tuchowem. Powodem uchwała o LGBT

Czerwonobiali:

"Francuzi, uzasadniając swoją decyzję o zerwaniu relacji, przypominają wydarzenia w ich regionie z czasów II wojny światowej. – Natychmiast zdaliśmy sobie sprawę z powagi sytuacji, mówiąc sobie, że historia lubi się powtarzać – zaznacza Martin-Chabbert. – W naszym regionie Loiret były trzy obozy koncentracyjne. Ten w Jargeau był przeznaczony dla Cyganów i homoseksualistów. Nie możemy akceptować decyzji takich jak ta, podejmowanych z lekceważeniem praw człowieka – kontynuuje doradczyni mera Saint-Jean-de-Braye.

Colette Martin-Chabbert dodaje, że koledzy z gminy Tuchów "nie zareagowali zbyt dobrze". – Byli zaskoczeni i urażeni naszą decyzją, ponieważ jej z nimi nie skonsultowaliśmy. Jakie konsultacje mieliśmy przeprowadzić? Przecież oni przegłosowali tę uchwałę. Myślę, że nie rozumieją, dlaczego nas to szokuje – mówi"

Francuska gmina zrywa partnerstwo z Tuchowem. Powodem uchwała o LGBT

Saint-Jean-de-Braye i Tuchów nie są już miastami partnerskimi. Francuscy radni jednogłośnie poparli rozwód z podtarnowskim miastem z powodu uchwały o tzw. strefie wolnej od LGBT, którą w zeszłym roku przyjęli ich polscy koledzy – podaje portal France Info.

Źródło
Opublikowano: 2020-02-17 09:10:48

Na budynku Ośrodka Zdrowia w mojej miejscowości planowane jest założenie paneli

Czerwonobiali:

Na budynku Ośrodka Zdrowia w mojej miejscowości planowane jest założenie paneli słonecznych na dachu. Wiadomo: nowoczesność, oszczędności i ekologia.
Jeden mały szkopuł. Żeby instalacja paneli była w ogóle opłacalna, trzeba wyciąć 12 wysokich drzew rosnących wokół budynku, ponieważ zasłaniają światło słoneczne.
¯_(ツ)_/¯

Źródło
Opublikowano: 2020-02-12 11:14:28

Polska to jednak Bizarro Country (dla nieobeznanych z popkultem, Bizarro to lust

Polska to jednak Bizarro Country (dla nieobeznanych z popkultem, Bizarro to lustrzane, mocno wadliwe odbicie Supermana; Polska to lustrzane, mocno wadliwe odbicie cywilizowanego kraju). I tak wybrane z brzegu:

1. Sędzia zmniejsza wyrok dla gnoja, który zgwałcił i katował trzyletniego chłopca, doprowadzając do jego śmierci, z 25 na 15 lat, z kuriozalnym uzasadnieniem. Mistrzowskie planowanie PiSu zakładało pewnie wykorzystanie tego jako dowodu na potrzebę reformy sądów – tyle tylko, że to sędzia powiązany z Ziobrowskim MS. To tyle, jeśli chodzi o subtelność.

2. Z drugiej strony, Gazeta Wyborcza chciała zrobić wielki szum związany ze zdobyciem list(y) poparcia do KRS. Chyba uwierzyli we własną zajebistość, bo temat generalnie mało medialny (dla osób spoza kręgów prawniczych) uznali za wydarzenie miesiąca. I umieścili za paywallem. Oczywiście, w podobny sposób spierdolono potencjalnie znacznie głośniejszą aferę o Srebrną. Czyli nihil novi sub sole.

3. Sebix Kaleta – ten PiSowski Romulanin – tropi, jak na dziecię Romulusa przystało, spiski i walczy z pomysłami uchwalenia podatku od mięsa, jako próby inżynierii społecznej. Po wprowadzeniu podatku od cukru jako inżynierii społecznej.

4. A trochę mniej bekowe jest odwoływanie się przez środowiska związane z Rydzykiem i Lasami Państwowymi do nazistowskiej propagandy w ich gadzinówce "Świat Rolnika" (łącznie z zarzucaniem Lewicy prób zorganizowania apokalipsy i bełkotem o ekoterrorystycznej legislacji w Sejmie).

5. A w międzyczasie kolega admina założył działalność gospodarczą i zaraz zaczął dostawać oferty wpisu do rozmaitych rejestrów i ewidencji, udających CEIDG. No ale przecież rugowanie oszustów to niedozwolona ingerencja w rynek, nie?

Ten kraj to jeden wielki mem, wydrukowany na tekturze z odzysku.

Każdy dzień w Polsce, John Sell Cotman, 1807-1810


Źródło
Opublikowano: 2020-02-06 21:26:01