„Pracuję w MON, załatwię ci to, ale wiesz, nie za darmo” – być może takie zdania padały od działaczy Prawa i Sprawiedliwości, którzy dzisiaj zostali zatrzymani przez CBA. Sprawa Bartłomieja M. i Mariusza Antoniego K. to tylko wisienka na rządowym torcie z kolesiostwa, nepotyzmu i braku kompetencji.

Afera goni aferę. Minister Gliński lekką ręką przekazuje „szlachcicowi” pół miliarda złotych. Afera lekowa? Lobbyści broni palnej dyktujący ustawy? Tadeusz Rydzyk z kolejnym przelewem? KNF? Ustawianie członków rodziny w KGHM?

Beata Szydło skomentowałaby to w prosty sposób: „Te pieniądze się im po prostu należały!”.

[Opis dla osób niewidomych i niedowidzących: Grafika stylizowana jest na okładki gier z serii Grand Theft Auto (ang. kradzież samochodu). Na środku zamieszczono napis: "Grand Theft Państwo", a niżej podtytuł: "Nowogrodzka". W tle zamieszczone są zdjęcia: Beaty Szydło przemawiającej w Sejmie; logo KGHM Polska Miedź S.A.; funkcjonariuszy CBA; Tadeusza Rydzyka; Bartłomieja M.; posłanki Anny Marii Siarkowskiej mierzącej z broni; fragmentu "Damy z gronostajem"; Marka Chrzanowskiego.]


Źródło
Opublikowano: 2019-01-28 13:36:58