Po co jest lewica? Lewica jest po to, żeby wszyscy mieli szansę rozwijać się i realizować swoje marzenia. Wszyscy – nie tylko ci, którzy urodzili się w rodzinie Kulczyków czy Solorzów. Wszyscy, bez względu na to, czy urodzili się w wielkim, czy w małym mieście.

Lewica jest po to, by stać Cię było na mieszkanie. Po to, by Twoje dzieci otrzymały dobre wykształcenie i by w szpitalu czekała na Ciebie opieka wysokiej jakości – niezależnie od tego, ile zer masz na koncie.

Mamy przeciwko sobie polityków, dla których głównym celem jest obrona własnych interesów – i interesów swoich kolesi. Którzy będą chcieli na nas przerzucać koszty kolejnego kryzysu ekonomicznego i koszty zmian klimatu.

Lewica jest tą siłą, która zadba o sprawne i sprawiedliwe państwo. O Polskę, która nie zostawia nikogo za burtą. Możemy zadbać o to razem – zapraszamy!

[Opis dla osób niewidomych i niedowidzących: Grafika to zrzut ekranu z wiadomości Adriana Zandberga na Twitterze o treści: "Wyciągamy rękę do wszystkich ludzi lewicy. Możemy różnie myśleć o przeszłości, ale dziś stawką jest przyszłość – to, czy w Polsce będzie lewica. Pójście pod but Schetyny czy rozpłynięcie się wśród progresywnych liberałów to nie jest rozwiązanie. My wyciągamy rękę do współpracy”.]


Źródło
Opublikowano: 2019-02-18 15:26:19