Aleksander Stępkowski z Ordo Iuris został sędzią Sądu Najwyższego. Stołek dostał

Aleksander Stępkowski z Ordo Iuris został sędzią Sądu Najwyższego. Stołek dostał od sympatyzującej z jego instytutem partii rządzącej. To jemu między innymi „zawdzięczamy” jeden z największych prokobiecych i feministycznych zrywów w Polsce, czyli Czarny Protest.

Pan Aleksander Stępkowski wraz z Ordo Iuris chcieli całkowitego zakazu aborcji. Nawet w przypadku brutalnych gwałtów. Nawet gdy ciąża zagraża życiu kobiety. Nawet gdy dziecko kilka sekund po odcięciu pępowiny umrze. Ultrakonserwatywni eksperci z instytutu twierdzą, że masz rodzić, koniec, kropka.

To nie wszystko. Pan Aleksander Stępkowski jest współautorem książki o wymownym tytule „Dyktatura gender”. Napisał ją wraz z takimi „tuzami” jak ksiądz Dariusz Oko, czy abp. Henryk Hoser.

Każda kobieta powinna mieć prawo do bezpiecznego przerwania ciąży. Odbieranie go to barbarzyństwo, kończące się podziemiem aborcyjnym i dramatami setek kobiet. Już raz, w trakcie Czarnego Protestu, udało nam się pokonać religijnych ekstremistów. Ale fanatycy nadal chcą obedrzeć Cię z Twoich podstawowych praw. A tacy ludzie jak pan Aleksander Stępkowski dostają stołki w Sądzie Najwyższym.

[Opis dla osób niewidomych i niedowidzących: Grafika jest w ciemnych tonacjach kolorystycznych. Jest podzielona pionowo na dwie części. W części po lewej stronie widnieje napis: „Fanatycy z Ordo Iuris przejmują Sąd Najwyższy. Przeciwnicy praw kobiet, prawa wyboru, wrogowie osób LGBT plus i tropiciele gender mają już drugiego przedstawiciela w Sądzie najwyższym. Mowa o Ordo Iuris, autorach barbarzyńskiej ustawi zabraniającej całkowicie aborcji w Polsce. Jeden z nich dostał od PiS-u stołek w SN. Nie dla Polski fanatyków!”. Na części po prawej stronie widnieje zdjęcie z jednej setek manifestacji w obronie praw kobiet.]


Źródło
Opublikowano: 2019-02-22 15:29:38