"Dotrzymaliśmy słowa. Do Parlamentu Europejskiego wystawimy jedną, wspólną listę lewicy. Powołujemy do życia koalicyjny komitet wyborczy Lewica Razem. Lewica Razem to wyższe pensje, niższe czynsze i bezpłatne leki. Lewica Razem to rozwiązania sprawdzone przez naszych europejskich przyjaciół w Austrii, w Holandii, w Danii. Czas na budowę europejskiego państwa dobrobytu w Polsce!" – mówił dziś na konferencji prasowej pod Państwową Komisją Wyborczą Adrian Zandberg.

Lewica Razem to koalicja Razem, Ruch Sprawiedliwości Społecznej i Unia Pracy. Z naszych wspólnych list wystartują m.in. legendarny działacz społeczny i poseł Piotr Ikonowicz (RSS), Marcelina Zawisza (Razem), Maciej Konieczny (Razem) i przewodniczący Unii Pracy Waldemar Witkowski.

Chcemy silnej Europy, chcemy współpracy, na której skorzystają zwykli ludzie, a nie tylko wielkie korporacje i banki. Będziemy chronić nasze gospodarki przed nieuczciwą, agresywną konkurencją ze strony amerykańskich i chińskich korporacji. Lewica Razem to Europa, w której zarabiamy dobrze i czujemy się bezpiecznie. Będziemy głosem lewicy w Parlamencie Europejskim!

Źródło
Opublikowano: 2019-02-28 20:15:48