Aborcyjny Dream Team:


⚡UWAGA NA STRONĘ PORONNE.ORG ‼

Ponownie dostajemy od Was wiadomości, z których wnioskujemy, że handlarze tabletkami poronnymi znaleźli kolejny łatwy sposób na zarobek kosztem osób w niechcianych ciążach.

Strona poronne.org pobiera 320 złotych za przesłanie linka do strony Women Help Women lub Women on Web, na której wypełniacie prawdziwą konsultację w celu otrzymania leków. Wszystko jest tak zorganizowane, żeby osoby szukające tabletek miały przekonanie, że płacąc podwójną darowiznę wspierają „organizację” poronne.org „pomagającą w aborcjach”.

Strona wygląda super profesjonalnie, jest nawet adres holenderskiej kliniki i uśmiechnięte twarze personelu medycznego. To wszystko ma wzbudzić zaufanie.

Dlaczego jest to złe?

Wyobraźmy sobie sytuację, że spóźniasz się na pociąg, nie masz biletu. Wbiegasz na stację i widzisz człowieka ubranego w strój sugerujący, że pracuje dla kolei. Trzyma on tabliczkę z napisem „bilety pkp”. Podchodzisz z pytaniem o bilet, a on pobiera od Ciebie 100 złotych za powiedzenie „kasa jest prosto i na lewo”. Potem okazuje się, że ten człowiek wcale nie jest pracownikiem PKP, tylko się za niego podawał.

Ostrzegamy Was przed poronne.org, bo korzystając z ich serwisu narażacie się na oszustwo i utratę pieniędzy.

DO ZAPAMIĘTANIA!

sprawdzonym i zaufanym źródłem tabletek są:

❣ Aborcja Polska – Women Help Women womenhelp.org ❣ i Women on web

❣ Aby zamówić leki z powyższych stron wystarczy wejść na ich strony i wypełnić konsultację. do stron jest darmowy, nie ma potrzeby płacenia pośrednikom. Płacenie pośrednikom nie sprawi, że tabletki będą bezpieczniejsze, czy przyjdą szybciej.

❣ Wiemy, że dla wielu osób polskie serwisy brzmią wiarygodniej od zagranicznych stron. Dodatkowo obiecują też szybszą dostawę, a aborcja to jest pilna sprawa. Mimo to, warto zamówić tabletki z zagranicznych, feministycznych serwisów czyli Women Help Women i Women On Web.

⚡️Dlaczego lepiej zamówić leki aborcyjne z feministycznych zagranicznych serwisów i poczekać kilka dni na przesyłkę?

Bo w ten sposób chronisz swoje dane osobowe i siebie przed kontaktem z policją 🔒 Jeśli handlarz zostanie zatrzymany przez policję, to fakt, że się z nimi kontaktowałaś może być wykorzystany w trakcie śledztwa, a Ty wezwana na policje w charakterze świadka. (WAŻNE- nic Ci nie grozi. Przerwanie własnej ciąży nie jest w Polsce przestępstwem!)

Ponadto najpierw wypełniasz konsultację medyczną, dzięki czemu lekarz_rka wie, na co zwrócić uwagę. Przesyłka pomimo pandemii na pewno do Ciebie dojdzie, z reguły zajmuje to około 7 dni, czasem wydłuża się do 14. Sugerowana wysokość darowizny na rzecz organizacji to 75 euro, ale jeśli nie dysponujesz takimi funduszami to możesz poprosić o obniżenie kwoty.

‼️gdy zobaczysz post w Internecie osoby szukającej leków do aborcji odeślij ją od razu do nas i napisz jej, żeby usunęła post bo może dostać wiadomości od przeciwników aborcji oraz jej rodzina czy znajomi mogą zostać poinformowani o tym, że planuje przerwać ciąże 🤬

‼️wiemy, że kuszące jest kupienie leków, które może dostać tego samego czy następnego dnia, ale kupując leki z ogłoszeń internetowych narażamy się na oszustwo. Jeśli handlarz zostanie zatrzymany albo wobec niego będzie prowadzone postępowanie, to nasze dane są gołe, a my jesteśmy wzywane na świadka.

‼️leki nie powinny kosztować więcej niż równowartość 120 euro (480 zł), jeśli kosztują więcej, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że ktoś chce na nas zarobić albo nas oszukać

‼️nazwa RU 486 wychodzi z użycia, jeśli ktoś próbuje Ci sprzedać środek o tej nazwie, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że chce Cie naciągnąć.

‼️jeśli jednak decydujesz się zamówić leki z innych serwisów niż Women Help Women czy Women On Web, to zachowaj czujność. Poproś osobę sprzedającą leki o wysłanie Ci zdjęcia leków, najlepiej ze zdjęciem dzisiejszej gazety, czy czegoś co zawiera dzisiejszą datę. Zamów przesyłkę w taki sposób, by móc ją otworzyć przy kurierze i sprawdzić zawartość.

‼️do bezpiecznej aborcji farmakologicznej do 12 tygodnia ciąży wystarczy zestaw 1 tabletka mifepriston + 4 tabletki misoprostol, lub 12 tabletek misoprotolu. Metody te różnią się skutecznością i sposobem zażycia. Jeśli handlarz twierdzi, że dostaniesz zestaw to powinnaś zwrócić uwagę na instrukcje i ilość leków. Mifepriston nie powinien być nigdy wycięty z blistra – jeśli zauważysz, że tabletka mife jest wyraźnie wycięta, to znaczy, że najpewniej dostałaś tabletkę placebo.

‼️Jeśli handlarz twierdzi, że wysyła Ci zestaw 1 mife i 12 miso, to najpewniej próbuje Cię oszukać, ze sprzedaje zestawy, podczas gdy dysponuje tylko misoprostolem. Przy samym misoprostolu aborcja farmakologiczna jest możliwa, ale procedura zażywania leków jest inna. Skontaktuj się z nami jeśli jesteś w tej sytuacji.

‼️osobie kupującej lek na własny użytek nie grozi odpowiedzialność karna. Karana jest sprzedaż leków poza apteką, ale kara grozi osobie sprzedającej

‼️osobie przerywającej własną ciążę do 22. tygodnia nie grozi odpowiedzialność karna

‼️jeżeli masz wątpliwości, czy trafiłaś na zaufane źródło leków skontaktuj się z nami, z #aborcjabezgranic (☎️+48222922597) lub z @Kobiety W Sieci

💥Dostałaś/eś wezwanie na przesłuchanie w związku z tabletkami? Wesprzemy Cię w tych i innych kwestiach. Odpowiemy na pytania i wątpliwości, w razie konieczności poprowadzimy Twoją sprawę.

Przypominamy o poradach prawnych: możesz napisać maila na prawo@aborcyjnydreamteam.pl a nasze prawniczki się z Tobą skontaktują

Naszą siłą jest współpraca, siostrzaństwo i radykalna empatia.

#NieJesteśSama


Źródło
Opublikowano: 2022-04-26 10:39:29