Sztuczne Chwasty:


Opublikowany niedawno raport ILGA ocenia sytuację prawną osób LGBT+ w Europie i z przykrością musimy stwierdzić, że jest obecnie liderem Unii Europejskiej w kwestii bycia krajem nieprzyjaznym dla jakiejkolwiek odmienności, a w szczególności odmienności w kwestii orientacji czy tożsamości płciowej. A za nami są już tylko tak znakomite i szanujące prawa człowieka kraje, jak Białoruś, Rosja, Armenia, Azerbejdżan, czy Turcja.

Podziękujmy konserwatystom za to wyróżnienie, gratulując PiSowi jego nagonki i kreowania nas na wrogów publicznych numer jeden, a PO mniej lub bardziej otwartego wspierania tej kampanii – od oszukania nas na związkach partnerskich, by tylko zdobyć głosy i utrzymać się u korytka, po bonzów Platformy twierdzących, że będące standardem w Unii Europejskiej (23/27 ma małżeństwa jednopłciowe lub związki partnerskie) to „rewolucja kulturowa”.

To bodajże ten sam koleś, co przegrał wybory z trzeciorzędnym, nieznanym aparatczykiem, bo wierzy, że wystarczy „zmienić pracę i wziąć kredyt”. Podobno nadal w to wierzy, samemu nie zmieniwszy pracy od dekad, bo profesjonalne politykierstwo to bardzo intratny zawód.

A nam pozostaje żyć w tym wypaczonym piekle, w którym osoby trans nadal zmuszone są pozywać rodziców, by przeprowadzić uzgodnienie płci (a temat dla adminatu istotny od pewnego czasu, więc wiemy).

Trzymajcie się tam w tej Polszy.


Źródło: Sztuczne Chwasty
Więcej w kategorii: Sztuczne Chwasty