Aborcyjny Dream Team:


Przerwanie własnej ciąży jest przestępstwem‼️‼

🔹Zamówienie tabletek z Polska – Women Help Women lub Women on Web jest legalne oraz skutkuje żadnymi nieprzyjemnościami. Należy jednak uważać na zamawianie leków z polskich stron, ponieważ ich działalność jest nielegalna (obrót lekami poza apteką) i policja może wzywać na świadków osoby korzystające z tych serwisów.

🔹Zażycie tabletek w celu wywołania poronienia jest legalne.

🔹 Aborcja tabletkami przebiega jak samoistne poronienie – lekarze są w stanie odróżnić czy poronienie było prowokowane czy naturalne. Pomoc medyczna udzielana w trakcie jest identyczna! Około 25% ciąż ronionych jest samoistnie.

🔹Tkanki zarodka (do 12. tygodnia, a to wtedy dzieje się najwięcej aborcji) mają wielkość mniej więcej truskawki i są wydalane z macicy w postaci kawałków wyglądem przypominających galaretę lub wątróbkę. Czasem nawet trudno jest dostrzec pęcherzyk. Zazwyczaj dzieje się to kiedy siedzimy na toalecie.

🔹Tkanki płodu, w zależności od długości trwania ciąży, są coraz większe, ale nadal wydalane są zazwyczaj w formie fragmentów tkanek i pęcherzyka. Nawet w 5. miesiącu płód ma maksymalnie 25 cm długości. Niezależnie od tego, co z nim zrobimy, popełniamy żadnego przestępstwa.

🔹Do 22. tygodnia w przypadku zakończenia ciąży mamy do czynienia z poronieniem (naturalnym lub wywołanym). ma możliwości odpowiedzialności karnej.

🔹❗️Dopiero po 22. tygodniu aborcja może być potraktowana jako wywołanie porodu i przez to podlegać odpowiedzialności za dzieciobójstwo (art. 149 kodeksu karnego – zabójstwo dziecka w okresie porodu).

🔹 ma powodów, aby obawiać się zamawiania tabletek z wiarygodnych źródeł, zażywania ich w celu przeprowadzenia aborcji do 22. tygodnia oraz tego, że ktoś nas ukaże za wyrzucenie szczątków płodu.

🔹Wyjazd za granicę w celu przerwania ciąży jest legalny. Towarzyszenie komuś w takiej podróży również. na szczęście kończy się w Polsce i poza jej granicami obowiązuje nasze głupie antyaborcyjne prawo.

Masz konkretne pytanie prawne?
💌Napisz email na prawo@aborcyjnydreamteam.pl

Kasa na adt
https://zrzutka.pl/55g5gx

[opie ilustracji: na fioletowym tle napis: przerwanie własnej ciąży jest przestępstwem]


Źródło
Opublikowano: 2022-08-04 19:46:42