„Wprost” ma przeprosić Durczoka za pomyłkę w cytacie o majtkach

Jan Śpiewak:

Mój były naczelny Marcin Dzierżanowski skazany w procesie wytoczonym przez Durczoka. Wprost jako pierwszy ujawnił mobbing i molestowanie seksualne w TVN. Teraz sędziowie uznali, że dziennikarze muszą za to zapłacić. Mamy coraz bardziej autorytarne sądy, która atakują wolność słowa broniąc bogatych i wpływowych. Nie muszę chyba mówić jaki efekt mrożący mają takie wyroki.

————-

Marcin Dzierżanowski nie kryje oburzenia taką decyzją wymiaru sprawiedliwości. – Ani sąd cywilny, ani karny nie wziął pod uwagę społecznego aspektu sprawy. Potwierdzono zarzuty dotyczące molestowania seksualnego przez Kamila Durczoka – mówi „Press” Dzierżanowski.

Jak podkreśla, ofiary zeznawały przeciwko… Więcej

A propos orzeczeń polskich sądów. Nieważne, że molestował, ważne, kto miał majtki…

„Wprost” ma przeprosić Durczoka za pomyłkę w cytacie o majtkach

Źródło
Opublikowano: 2021-03-29 12:39:17

Barbarzyńcy. To się w pale nie mieści!!! Przy drodze wojewódzkiej 23

Jan Śpiewak:

Barbarzyńcy.

🤬 To się w pale nie mieści!!! 🤬
Przy drodze wojewódzkiej 239 pomiędzy Laskowicami a Krąplewicami trwa wycinka drzew, które jeszcze w 2019 były pomnikami przyrody. Z 3,5-kilometrowej alei, przy której rosło 433 drzew wyciętych ze względu na przebudowę drogi zostanie ‼️ 176 dębów szypułkowych, 8 klonów jaworów i 6 klonów zwyczajnych ❗️❗️❗️
Dlaczego⁉️ Gmina stwierdziła, że niezbędny jest remont, drzewa utrudniają wyjazd z posesji i rzekomo niszczą nawierzchnię drogi. Dziś członkowie MODrzewia dokumentowali trwającą wycinkę. Przy drzewach, które nie zostały jeszcze wycięte zauważyliśmy:
❌ brak zniszczenia nawierzchni drogi, choć korzenie drzew miały rozsadzać jezdnię;
❌ gniazda i dziuple na… Więcej


Źródło
Opublikowano: 2021-03-28 19:07:12

Żeby nam to nie umknęło. Na Pradze Północ władze dzielnicy prowadzą nagonkę na o

Jan Śpiewak:


Żeby nam to nie umknęło. Na Pradze Północ władze dzielnicy prowadzą nagonkę na ośrodek dla osób wychodzących z bezdomności i uzależnienia dla narkotyków, które ma powstać w remontowanym skrzydle szpitala praskiego.

Kampania przeciwko ośrodkowi jest prowadzona m.in. przez człowieka Pawła Piskorskiego, który pracuje dla okolicznych deweloperów. Kto szczuje na biednych? Ugrupowanie Kocham Pragę oraz SLD. Tak tak. Sojusz Lewicy Demokratycznej w osobie Ireneusza Tondery szefa rady dzielnicy a w przeszłości członka gangu karateków, którego członkowie rozbijali spotkania opozycji w latach 70-tych. Tondera to przyjaciel Sebastiana Wierzbickiego. Na procesie, który mi wytoczył Seba Tondera mówił, ze Wierzbicki to „jednej z najpiękniejszych umysłów pokolenia”.

Kilka dni temu z inicjatywy władz dzielnicy doszło do protestu przeciwko ośrodkowi dla osób wykluczonych. Okazuje się, ze cześć protestujących była najprawdopodobniej wynajęta!!

Mamy tutaj wszystko co sprawia, ze wiara w przemianę SLD na prospołeczna lewice, jest dla mnie bardzo podejrzana. Władze partii tak jak w przypadku Wierzbickiego milcza. Milczy tez młodzieżówka SLD.

Boję się, ze przejście posłanki Pawlowskiej z Lewicy do Zjednoczonej Prawicy nie jest żadnym wyjątkiem ani przypadkiem. To raczej potwierdzenie czegoś co w samorządach gdzie lewica rzadzi widzimy od dekad.

Więcej o tym w moim filmie:

https://youtu.be/R-68r0TMDLE


Źródło
Opublikowano: 2021-03-23 09:12:04

Dominika Wielowieyska podpierając się Adam Leszczynski przez 10 minut grillowa

Jan Śpiewak:

Dominika Wielowieyska podpierając się Adam Leszczynski przez 10 minut grillowała Anna-Maria Żukowska, że Ikonowicz to fatalny kandydat na Rzecznika Praw Obywatelskich. Słucham TOK FM głównie po to, żeby się ćwiczyć z metod propagandy i fabrykowania zgody na neoliberalizm. To jak liberałów boli Piotr Ikonowicz jest naprawdę najlepszym dowodem na to, że trzeba zrobić wszystko, żeby został rzecznikiem. Go Piotr!

Źródło
Opublikowano: 2021-03-22 08:26:44

Jak zarabiają na nieruchomościach ludzie PiS. Program Pałac +

Jan Śpiewak:

15 nieruchomości Obajtka, działka Morawieckiego za 70 baniek, hotel na godziny Banasia oraz liczne mieszkania naszych samorządowców. Polityczny establiszment jest zapakowany w nieruchomości i nie ma żadnego interesu budować mieszkan dla ludzi. Polecam najnowszy odcinek na moim kanale!

Jak zarabiają na nieruchomościach ludzie PiS. Program Pałac +

Źródło
Opublikowano: 2021-03-16 08:18:19

Jest akcja. Sprawa jest prosta, to dwa plakaty autorstwa Oli Jasionowsk

Jan Śpiewak:

Jest akcja.

Sprawa jest prosta, to dwa plakaty autorstwa Oli Jasionowskiej, które nigdy nie będą w sprzedaży, poza tą wyjątkową sytuacją. Możecie je nabyć za 80 zł, a całość dochodu wyląduje na koncie Centrum Praw Kobiet. Chyba więcej namów nie trzeba!

Piszę o tym jeszcze raz, bo musiałem przejechać usianą kocimi łbami drogę weryfikacji – tak to teraz trzeba przy promowaniu na FB treści społecznych. TAKŻE TAK: akcja potrwa jeszcze 2 tygodnie. Potem drukuję w świetnej jakości plakaty – oczywiście na własny koszt – i do Was ślę. Każda złotówka ze wspomnianych 80 trafia na konto Centrum Praw Kobiet. Do dzieła moi mili, pisać do mnie! By ułatwić procedurę, już tutaj napiszę:
80 zł przelewacie bezpośrednio na konto CPK: 59 1020 1156 0000 7102 0059 9241
Lub poprzez PayU: https://cpk.org.pl/pomagam/wesprzyj-centrum-praw-kobiet-2/

Mi wysyłacie tylko potwierdzenie i dane do wysyłki
Win – win: dostajesz GENIALNY plakat, wspierasz BARDZO ważną działalność.Źródło
Opublikowano: 2021-03-15 20:30:29

Rusza nasz nowy program z Piotr Ikonowicz. Polecam Jak odzyskać kraj z

Jan Śpiewak:


Rusza nasz nowy program z Piotr Ikonowicz. Polecam 🙏

Jak odzyskać kraj z rąk deweloperów i umieścić kapitalizm tam gdzie jego miejsce, czyli pod butem?
Piotr Ikonowicz i Jan Śpiewak rozmawiają o najważniejszych tematach tygodnia. Dzisiaj na agendzie również kandydatura Piotra na Rzecznika Praw Obywatelskich i Nowy ład PiS.

Telewizja wPunkt zaprasza na audycję.
Subskrybujcie nas w mediach społecznościowych.
Kanał wPunkt
https://www.youtube.com/channel/UCOEYANttIwbBA2KlXVU0zXg
Kanał Jana Śpiewaka
https://www.youtube.com/channel/UCx9-nu6QYuVQltfJFMtm_3A
Informacje z Polski i ze świata dostępne na naszym serwisie informacyjnym
wwww.wpunkt.online


Źródło
Opublikowano: 2021-03-12 19:44:59

Bycie oskarżanym w sprawie o zniesławienie przez faceta dwukrotnie skazanego z

Jan Śpiewak:

Bycie oskarżanym w sprawie o zniesławienie przez faceta dwukrotnie skazanego za przyjęcie łapówki za lewe zwolnienia dla Lwa Rywina to dość absurdalne doświadczenie nawet jak na standardy upadłego polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Wczoraj odbyła się kolejna parodia sprawiedliwości pod tytułem „spróbujmy skazać Śpiewaka na rok więzienia za ujawnienie kulis kolejnej aferalnej reprywatyzacji”.

Jakiś czas temu dzielnicowy wręczył mi akt oskarżenia od ludzi, których pamiętałem przez mgle. Była to rodzina, która podawała się za spadkobierców kamienicy na ulicy Marymonckiej 49 na warszawskich Bielanach. Oskarżyli mnie o zniesławienie, bo nie podając nigdy nigdzie publicznie ich nazwiska nazwałem tę rodzine „rzekomymi spadkobiercami kamienicy”.

O co chodzi w tej sprawie? Otóż w 2002 roku powstało miasto stołeczne Warszawa w nowych granicach i z nowym ustrojem. Burmistrz z PO Zbigniew Dubiel założył wówczas własna firmę… Więcej


Źródło
Opublikowano: 2021-03-11 13:40:47

Nie wiem czy wiecie na lewicy trwa sfabrykowana przez agentów dużego kapitału in

Jan Śpiewak:


Nie wiem czy wiecie na lewicy trwa sfabrykowana przez agentów dużego kapitału inba o rzekomą transfobię posłów Razem i jednej asystentki posła Razem. Jako osoba, która straciła w czasie wojny prawie całą rodzinę i część w obozach śmierci, jestem porażony, że młoda lewica używa języka – co tu dużo mówić – nazistowskiego. Totalna dehumanizacja przeciwników politycznych i otwarte wołania do ich fizycznej eliminacji. „Zabawne” jest to, że cała sprawa jest wywołana przez biznesową grupę lobbingową.

Tak właśnie umiera lewica – polityka tożsamości stała się narzedziem neoliberałów do zaorania resztek tego co zostało z lewicy.
Źródło
Opublikowano: 2021-03-07 13:23:39

Pierwszy pozew od uniwersytetu. Nowy miesiąc nowy 25 pozew. Tym razem

Jan Śpiewak:

Pierwszy pozew od uniwersytetu.

Nowy miesiąc nowy 25 pozew. Tym razem od Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego wartości kilkunastu tysięcy złotych. O co chodzi?

Półtora roku temu ujawniłem, że firma aresztowanego w 2019 roku za korupcję dewelopera Sabriego B. robiła interesy również z SGGW. Firma Sabriego B. zarobiła na transakcji z SGGW na jednej działce 12 milionów złotych w rok.

Zamieściłem wówczas taki wpis:

„Naprzeciwko budynku Szkoły Głównej Handlowej w Alejach Niepodległości znajduje się założony sto lat temu park dendrologiczny SGGW. Park założył jeden z profesorów szacownej uczelni Seweryn Dziubałtowski. Znajdują się w nim liczne cenne drzewa i pomniki przyrody. SGGW zwróciło się o… Więcej


Źródło
Opublikowano: 2021-03-06 15:19:54

Zatrzymano mu budowę osiedla w rezerwacie w trybie lex-Covid. Właśnie trwa tam wycinka

Jan Śpiewak:

Deweloper chciał zbudować tuż przy rezerwacie covidowe osiedle mieszkaniowe – udało się go zatrzymać, to teraz wycina drzewa na działce. W Polsce prawo nie obowiązuje deweloperów. Państwo z kartonu odcinek 24538.

Zatrzymano mu budowę osiedla w rezerwacie w trybie lex-Covid. Właśnie trwa tam wycinka

Źródło
Opublikowano: 2021-03-05 09:33:26

Kto zamordował działaczkę lokatorską Jolantę Brzeską?

Jan Śpiewak:


1 marca 2021 roku mija dziesięć lat od zabójstwa Jolanty Brzeskiej. W najnowszym odcinku na moim kanale na YouTube przybliżam historię morderstwa odważnej działaczki lokatorskiej.

Życie Brzeskiej miało całkowicie się odmienić po tym, gdy Marek Mossakowski kupił roszczenia do kamienicy w której mieszkała. Mossakowski kupił roszczenia do nieruchomości na warszawskim Mokotowie za 1500 złotych. Za kolejne 300 złotych kupił prawa do odszkodowania. Kamienica była zburzona w 70% w czasie wojny. W 2006 roku komisarz Warszawy z nadania Prawa i Sprawiedliwości Mirosław Kochalski wydał pozytywną decyzję reprywatyzacyjną na rzecz Marka Mossakowskiego. Niedługo później na konto handlarza roszczeń wpłynęło jeszcze 1,9 miliona złotych tytułem „odszkodowania”.

Zaczęło się czyszczenie nieruchomości. Do mieszkania, w którym mieszkała Jolanta Brzeska Mossakowski próbował się włamać za pomocą szliferki. Żądał od lokatorów pięniędzy za korzystanie z chodnika i części wspólnych. Jego pomagierem był Hubert Massalski sekretarz Związku Szlachty Polskiej. Obaj stanowili brutalny duet czyścicieli kamienic.

Brzeska nie chciała się ze swojego mieszkania wyprowadzić. Walczyła o sprawiedliwość. Wraz z innymi lokatorami poszkodowanymi przez warszawską aferę reprywatyzacyjną Warszawskie Stowarzyszenie Lokatorów. W 2010 roku wraz z przyjaciółmi złożyli zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez zorganizowaną grupę, która miała wyłudzać nieruchomości w stolicy. Prokuratura sprawy nie podjęła.

W marcu 2011 roku została porwana ze swojego mieszkania i spalona żywcem w Lesie Kabackim. Prokuratura zrobiła wszystko, żeby nie wykryć sprawców. Nie zabezpieczyła całego monitoringu, nie przesłuchiwała długo kluczowych świadków. Miesiącami prowadziła sprawę pod kątem samobójstwa. W 2013 roku śledztwo umorzono.

Komisja Weryfikacyjna w 2017 roku wydała decyzje, która odbierała dwa niesprzedane przez Mossakowskiego mieszkania na Nabielaka 9 i nakazała zwrot 2,9 miliona złotych przez Mossakowskiego do budżetu miasta stołecznego Warszawy. Rafał Trzaskowski zaskarżył tę decyzję i zażądał, żeby Mossakowski zatrzymał pieniądze zarobione na Nabielaka i nie oddawał dwóch lokali komunalnych. W 2019 roku sąd przychylił się do skargi Rafała Trzaskowskiego na decyzję odbierającą kamienicę Mossakowskiemu.

W 2019 roku sąd skazał Marka Mossakowskiego na 1,5 roku więzienia za próbę wyłudzenia kamienicy na Pradze Północ. Po niecałym roku Sąd Najwyższy wstrzymał wykonywanie wyroku. Marek Mossakowski jest na wolności. Jego majątek szacuje się na około 60 nieruchomości w stolicy wartych conajmniej kilkadziesiąt milionów złotych.

W 2016 roku wznowiono śledztwo w sprawie morderstwa Brzeskiej. Do dzisiaj nikomu nie postawiono zarzutów.

O tej zbrodni nasze elity chciałby jak najszybciej zapomnieć. Pokazuje ona prawdę o polskim państwie: silnym dla bezsilnych i słabym wobec silnych. Dziesięć lat po morderstwie ciągle nie wykryto sprawców, a sądy trzymają stronę oprawców.

Historia morderstwa Jolanty Brzeskiej pokazuje jak w soczewce wszystkie patologie III RP. Nie wiadomo, gdzie kończy się głupota, chciwość, okrucieństwo wobec słabych, a zaczyna zorganizowana przestępczość.

Była zbrodnia, nie ma kary. Nie możemy zapomnieć o Jolancie Brzeskiej i warszawskiej aferze reprywatyzacyjnej.

Link do filmu: https://youtu.be/Nq1wivA4CUk

Ten film powstał dzięki wsparciu moich patronów. Dołącz do nich na www.patronite.pl/JanekSpiewak

Kto zamordował działaczkę lokatorską Jolantę Brzeską?

Źródło
Opublikowano: 2021-03-01 09:00:43

J. Śpiewak: Warszawa straciła gigantyczne pieniądze przez rządy Gronkiewicz-Waltz

Jan Śpiewak:


1 marca 2021 roku mija dziesięć lat od zabójstwa Jolanty Brzeskiej. W najnowszym odcinku na moim kanale na YouTube przybliżam historię morderstwa odważnej działaczki lokatorskiej.

Życie Brzeskiej miało całkowicie się odmienić po tym, gdy Marek Mossakowski kupił roszczenia do kamienicy w której mieszkała. Mossakowski kupił roszczenia do nieruchomości na warszawskim Mokotowie za 1500 złotych. Za kolejne 300 złotych kupił prawa do odszkodowania. Kamienica była zburzona w 70% w czasie wojny. W 2006 roku komisarz Warszawy z nadania Prawa i Sprawiedliwości Mirosław Kochalski wydał pozytywną decyzję reprywatyzacyjną na rzecz Marka Mossakowskiego. Niedługo później na konto handlarza roszczeń wpłynęło jeszcze 1,9 miliona złotych tytułem „odszkodowania”.

Zaczęło się czyszczenie nieruchomości. Do mieszkania, w którym mieszkała Jolanta Brzeska Mossakowski próbował się włamać za pomocą szliferki. Żądał od lokatorów pięniędzy za korzystanie z chodnika i części wspólnych. Jego pomagierem był Hubert Massalski sekretarz Związku Szlachty Polskiej. Obaj stanowili brutalny duet czyścicieli kamienic.

Brzeska nie chciała się ze swojego mieszkania wyprowadzić. Walczyła o sprawiedliwość. Wraz z innymi lokatorami poszkodowanymi przez warszawską aferę reprywatyzacyjną Warszawskie Stowarzyszenie Lokatorów. W 2010 roku wraz z przyjaciółmi złożyli zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez zorganizowaną grupę, która miała wyłudzać nieruchomości w stolicy. Prokuratura sprawy nie podjęła.

W marcu 2011 roku została porwana ze swojego mieszkania i spalona żywcem w Lesie Kabackim. Prokuratura zrobiła wszystko, żeby nie wykryć sprawców. Nie zabezpieczyła całego monitoringu, nie przesłuchiwała długo kluczowych świadków. Miesiącami prowadziła sprawę pod kątem samobójstwa. W 2013 roku śledztwo umorzono.

Komisja Weryfikacyjna w 2017 roku wydała decyzje, która odbierała dwa niesprzedane przez Mossakowskiego mieszkania na Nabielaka 9 i nakazała zwrot 2,9 miliona złotych przez Mossakowskiego do budżetu miasta stołecznego Warszawy. Rafał Trzaskowski zaskarżył tę decyzję i zażądał, żeby Mossakowski zatrzymał pieniądze zarobione na Nabielaka i nie oddawał dwóch lokali komunalnych. W 2019 roku sąd przychylił się do skargi Rafała Trzaskowskiego na decyzję odbierającą kamienicę Mossakowskiemu.

W 2019 roku sąd skazał Marka Mossakowskiego na 1,5 roku więzienia za próbę wyłudzenia kamienicy na Pradze Północ. Po niecałym roku Sąd Najwyższy wstrzymał wykonywanie wyroku. Marek Mossakowski jest na wolności. Jego majątek szacuje się na około 60 nieruchomości w stolicy wartych conajmniej kilkadziesiąt milionów złotych.

W 2016 roku wznowiono śledztwo w sprawie morderstwa Brzeskiej. Do dzisiaj nikomu nie postawiono zarzutów.

O tej zbrodni nasze elity chciałby jak najszybciej zapomnieć. Pokazuje ona prawdę o polskim państwie: silnym dla bezsilnych i słabym wobec silnych. Dziesięć lat po morderstwie ciągle nie wykryto sprawców, a sądy trzymają stronę oprawców.

Historia morderstwa Jolanty Brzeskiej pokazuje jak w soczewce wszystkie patologie III RP. Nie wiadomo, gdzie kończy się głupota, chciwość, okrucieństwo wobec słabych, a zaczyna zorganizowana przestępczość.

Była zbrodnia, nie ma kary. Nie możemy zapomnieć o Jolancie Brzeskiej i warszawskiej aferze reprywatyzacyjnej.

Link do filmu: https://youtu.be/Nq1wivA4CUk

Ten film powstał dzięki wsparciu moich patronów. Dołącz do nich na www.patronite.pl/JanekSpiewak

J. Śpiewak: Warszawa straciła gigantyczne pieniądze przez rządy Gronkiewicz-Waltz

Źródło
Opublikowano: 2021-02-28 17:31:03

Sejm nie przyjmie przez aklamację uchwały upamiętniającej Jolantę Brzeską. Uch

Jan Śpiewak:

Sejm nie przyjmie przez aklamację uchwały upamiętniającej Jolantę Brzeską. Uchwała została złożona w związku z 10 rocznicą jej zabójstwa, które przypada 1 marca. Sprzeciw dla upamiętnienia w ten sposób spalonej żywcem działaczki lokatorskiej postawiła Koalicja Obywatelska.


Źródło
Opublikowano: 2021-02-28 17:31:03

Wybory samorządowe 2018. Przyczepy z billboardami Patryka Jakiego parkują na terenie rządowej jednostki

Jan Śpiewak:


1 marca 2021 roku mija dziesięć lat od zabójstwa Jolanty Brzeskiej. W najnowszym odcinku na moim kanale na YouTube przybliżam historię morderstwa odważnej działaczki lokatorskiej.

Życie Brzeskiej miało całkowicie się odmienić po tym, gdy Marek Mossakowski kupił roszczenia do kamienicy w której mieszkała. Mossakowski kupił roszczenia do nieruchomości na warszawskim Mokotowie za 1500 złotych. Za kolejne 300 złotych kupił prawa do odszkodowania. Kamienica była zburzona w 70% w czasie wojny. W 2006 roku komisarz Warszawy z nadania Prawa i Sprawiedliwości Mirosław Kochalski wydał pozytywną decyzję reprywatyzacyjną na rzecz Marka Mossakowskiego. Niedługo później na konto handlarza roszczeń wpłynęło jeszcze 1,9 miliona złotych tytułem „odszkodowania”.

Zaczęło się czyszczenie nieruchomości. Do mieszkania, w którym mieszkała Jolanta Brzeska Mossakowski próbował się włamać za pomocą szliferki. Żądał od lokatorów pięniędzy za korzystanie z chodnika i części wspólnych. Jego pomagierem był Hubert Massalski sekretarz Związku Szlachty Polskiej. Obaj stanowili brutalny duet czyścicieli kamienic.

Brzeska nie chciała się ze swojego mieszkania wyprowadzić. Walczyła o sprawiedliwość. Wraz z innymi lokatorami poszkodowanymi przez warszawską aferę reprywatyzacyjną Warszawskie Stowarzyszenie Lokatorów. W 2010 roku wraz z przyjaciółmi złożyli zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez zorganizowaną grupę, która miała wyłudzać nieruchomości w stolicy. Prokuratura sprawy nie podjęła.

W marcu 2011 roku została porwana ze swojego mieszkania i spalona żywcem w Lesie Kabackim. Prokuratura zrobiła wszystko, żeby nie wykryć sprawców. Nie zabezpieczyła całego monitoringu, nie przesłuchiwała długo kluczowych świadków. Miesiącami prowadziła sprawę pod kątem samobójstwa. W 2013 roku śledztwo umorzono.

Komisja Weryfikacyjna w 2017 roku wydała decyzje, która odbierała dwa niesprzedane przez Mossakowskiego mieszkania na Nabielaka 9 i nakazała zwrot 2,9 miliona złotych przez Mossakowskiego do budżetu miasta stołecznego Warszawy. Rafał Trzaskowski zaskarżył tę decyzję i zażądał, żeby Mossakowski zatrzymał pieniądze zarobione na Nabielaka i nie oddawał dwóch lokali komunalnych. W 2019 roku sąd przychylił się do skargi Rafała Trzaskowskiego na decyzję odbierającą kamienicę Mossakowskiemu.

W 2019 roku sąd skazał Marka Mossakowskiego na 1,5 roku więzienia za próbę wyłudzenia kamienicy na Pradze Północ. Po niecałym roku Sąd Najwyższy wstrzymał wykonywanie wyroku. Marek Mossakowski jest na wolności. Jego majątek szacuje się na około 60 nieruchomości w stolicy wartych conajmniej kilkadziesiąt milionów złotych.

W 2016 roku wznowiono śledztwo w sprawie morderstwa Brzeskiej. Do dzisiaj nikomu nie postawiono zarzutów.

O tej zbrodni nasze elity chciałby jak najszybciej zapomnieć. Pokazuje ona prawdę o polskim państwie: silnym dla bezsilnych i słabym wobec silnych. Dziesięć lat po morderstwie ciągle nie wykryto sprawców, a sądy trzymają stronę oprawców.

Historia morderstwa Jolanty Brzeskiej pokazuje jak w soczewce wszystkie patologie III RP. Nie wiadomo, gdzie kończy się głupota, chciwość, okrucieństwo wobec słabych, a zaczyna zorganizowana przestępczość.

Była zbrodnia, nie ma kary. Nie możemy zapomnieć o Jolancie Brzeskiej i warszawskiej aferze reprywatyzacyjnej.

Link do filmu: https://youtu.be/Nq1wivA4CUk

Ten film powstał dzięki wsparciu moich patronów. Dołącz do nich na www.patronite.pl/JanekSpiewak

Wybory samorządowe 2018. Przyczepy z billboardami Patryka Jakiego parkują na terenie rządowej jednostki

Źródło
Opublikowano: 2021-02-28 17:31:03

Jeżeli mieszkasz w Warszawie, ale nie masz meldunku, to nie oznacza, że nie mo

Jan Śpiewak:

Jeżeli mieszkasz w Warszawie, ale nie masz meldunku, to nie oznacza, że nie możesz głosować. Dopisz się do rejestru wyborców przed końcem września i zagłosuj w wyborach samorządowych na Wygra Warszawa! ✌️
Zobacz jak to zrobić: https://wygrawarszawa.pl/rejestr-wyborcowŹródło
Opublikowano: 2021-02-28 17:31:03

Innym objawem reklamozy są wszechobecne plakaty, ogłoszenia i naklejki na słup

Jan Śpiewak:


Innym objawem reklamozy są wszechobecne plakaty, ogłoszenia i naklejki na słupach, przystankach, znakach drogowych. Jak widać kandydaci PO, PiS, ale także mniejszych ugrupowań jak „Wybieramy Bemowo” od skompromitowanego burmistrza Dąbrowskiego, nie rozumieją, że ich materiały wyborcze po prostu zaśmiecają przestrzeń publiczną.

Tak jak pisze Zarząd Oczyszczania Miasta Warszawa – plakaty wyborcze można wieszać tylko w dozwolonych miejscach. Jeśli zobaczycie reklamę wyborczą tego typu, to zapamiętajcie, że ta osoba już teraz stawia się ponad prawem. A co będzie, jeśli wygra? Czy będzie dbać o mieszkańców, czy o siebie? Bo prowadzenie kampanii w ten sposób wskazuje, że jednak mieszkańcy i służby miejskie (które muszą po nich sprzątać) ich nie obchodzą.
My prowadzimy kampanię w sposób legalny i odpowiedzialny, bo tylko tak Wygra Warszawa!
#CzystaWarszawaWspólnaSprawa #LegalnaKampania

Dlaczego zaśmiecacie Miasto Stołeczne Warszawa? 😖 Pytamy kandydatów na radnych i przypominamy: plakaty wyborcze – tak, jak wszystkie inne – można wieszać tylko w dozwolonych miejscach. ☑ A na pewno nie są to te widoczne na zdjęciach. ☹
#CzystaWarszawaWspólnaSprawa #LegalnaKampaniaCzystaWarszawaWspólnaSprawa,LegalnaKampania,CzystaWarszawaWspólnaSprawa,LegalnaKampania

Źródło
Opublikowano: 2021-02-28 17:31:03