Kampania to taki okres gdy odwiedzamy wiele miejscowości. Chcemy się spotkać z jak największą ilością wyborców i wyborczyń, by przekonać ich do głosowania na naszych ludzi, na nasz program i na europejską zmianę w Polsce. W niedzielę odwiedziliśmy #Giżycko oraz #Ełk, a także byliśmy w małej wsi Otręby. Wpadliśmy też z plakatami i ulotkami do #Orzysza, #Biskupca i #Mrągowa.

W Giżycku podczas konferencji prasowej przed dworcem PKP Bartosz Grucela, lider listy #LewicaRazem w regionie przekonywał, że w przyszłej polityce spójności środki przeznaczone na modernizację infrastruktury powinny dotyczyć przede wszystkim inwestycji kolejowych. Razem od kilku lat postuluje remont torów i przywrócenie połączeń na linii Olsztyn-Biskupiec-Mikołajki. Popieramy również lokalne środowiska, które walczą o przywrócenie kolei na odcinku -Orzysz.

Podczas konferencji, w imieniu Razem, Bartek Rutkowski przedstawił poparcie dla lokalnych społeczników i samorządów, które protestują przeciwko budowie drogi szybkiego ruchu S16 przez Mazury.

Popołudniu byliśmy w Ełku gdzie w parku i na promenadzie nad jeziorem zachęcaliśmy do głosowania na #.

Odwiedziliśmy również miejscowość Ogródek w powiecie piskim, gdzie przysłuchiwaliśmy się wierszom Michała Kajki w Muzeum Michała Kajki w Ogródku. Otwierano tam bibliotekę. O wydarzeniu opowiedzieli nam rano wyborcy w Giżycku i namówili do odwiedzenia tego wydarzenia. Było warto.

To była udana niedziela. Mamy nadzieję, że i następna będzie tak samo udana!

🇪🇺 26 maja zagłosujcie na KKW #LewicaRazem – Razem, Unia Pracy, Ruch Sprawiedliwości Społecznej! 🇵🇱


Giżycko,,,,,LewicaRazem

Źródło
Opublikowano: 2019-05-20 19:16:45